Dyson Süpürge Servisi

Dyson Teknik Servisi İstanbul'un belirli noktalarında oluşturduğu şubeleri aracılığıyla adresinize uğrayarak cihazın onarım ve bakımını gerçekleştirmektedir. Herhangi problem bulunması durumunda ürünü en yakın Dyson Süpürge Servisi merkezine yönlendirerek onarım işlemlerini başlatmaktadır. Tüm işlemleri maksimum 5 iş günü içerisinde tamamlayarak ürünü tekrar kullanıma hazır hale getirmektedir.

Dyson Arıza Servisi alanında uzman teknisyenleri ile arızanızın çözümlenme sürecini en hızlı şekilde gerçekleştirmektedir. Üstelik arıza veya bakım hizmeti sonrasında ilgili ürüne 1 yıl boyunca garanti süresi tanımaktayız. Dyson markalı ürünlerin bir çoğu maliyet açısından oldukça pahalıdır.

En Yakın Dyson Süpürge Servisi

Ürün garantisi son bulduysa üzülmeyin! Onarım sonrasında tekrar 1 yıl boyunca garanti süresi tanımaktayız.Haftanın yedi günü mesai saatleri içerisinde sizlere canlı destek ekibimiz tarafından hizmet sunmaktayız.

İstanbul il sınırı içerisinde yer alan bir çok Dyson Servis merkezi bulunmaktadır. Fakat firmalar arasında kaliteli firma ayrımı yapmanız için firmalar ile tek tek çalışmanız gerekmektedir. Bazı firmaların ürün hakkında bilgisi olmadığı için haliyle onarım işlemleri daha uzun sürebilir. Yedek parça tedariği ve aksesuar toparlama aşamasında da problemler çıkabilir. Bu sebeple size en yakın Dyson Servisi merkeziyle iletişime geçmek için 444 23 58 numaralı çağrı destek hattını arayabilirsiniz. Çağrı destek hattında hizmet veren personellerimiz; kaydınızı oluşturarak aynı gün içerisinde adresinize personel yönlendirmesini gerçekleştirmektedir.

Dyson Teknik Servisi

Dyson markasının en önemli ürünlerinden bir tanesi elektrikli süpürge modelleridir. Cihazlar arasında insanların Dyson markasını Dyson elektrikli süpürge ürünleri ile tanımıştır. Bu sebeple de firmalar arasında en çok Dyson süpürge servisi aranmaktadır. Cihazlarınızda oluşabilecek arızaların giderilmesi için adresinize en yakın noktadan personel yönlendirerek ürününün onarımını gerçekleştirmekteyiz.

Çağrı destek hattına ulaşmak için 444 23 58 numaralı çağrı destek hattını arayarak haftanın 7 yedi günü sorunsuzca tarafımıza ulaşabilirsiniz. Diğer soru, görüş veya önerileriniz için ise mail adreslerimizden bize ulaşabilirsiniz.